Yur Sitesi www.websube.com
Sanal Dünya Rehberi


Autozrentacar Araç Araba Kiralama Hizmetleri

 Firma Yetkilisi
Zeki Yemez
 Firma Adresi
Vedat Günyol Caddesi 44G Yakut Blokları 7 / 16 Ataşehir / İstanbul
 Telefonlar
Tel 1: 0216 455 52 24    Tel 2:    Cep:    Fax:
 İl / İlçe
İSTANBUL / ATAŞEHİR
 Web / E-posta
http://www.autozrentacar.com  /  autoz@autozrentacar.com
 Firma Hakkında
AutoZ Rent a Car yolculuğunuz esnasında A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri güvenli, kaliteli ve zamanında sunan araç kiralama şirketidir. Türkiye’nin her yerindeki yolculuklarınızda AutoZ rent a car güvenilir yol arkadaşınız olacaktır.
İhtiyaç duyduğunuz eğer güvenli bir yolculuk için güvenilir bir partner, zamanında ve kaliteli bir hizmet, temiz ve konforlu araçlar ise AutoZ rent a car’ı arayınız.
Yolculuğumuz süresince, tüm beklentilerinizi karşılayacak özellikteki araçlarımızla, araç kasko sigortası güvencesinde sağlanan yol yardımı, yılın 365 günü 24 saat hizmetinizdedir.
Vizyonumuz, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, kaliteli hizmet üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma faydalı bir şirket ve güvenilir yol arkadaşınız olmaktır.
Misyonumuz ise, müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteyi artırmak, uygun fiyatla sunmak; hizmetleri güler yüzle hızlı şekilde ulaştırmak ilkeleri doğrultusunda sürekli gelişip büyümek, tüm seyahatlerinizde yaşamınıza değer katabilmektir.

 Diğer Bilgiler
Kayıt Tarihi: 08.04.2013 /14:55:19
Bu sayfa 1248 kez gösterildi.
 İlgili Bağlantılar
araba araç autozrentacar hizmetleri kiralama
Hakbil Bilgi Kaynağı