Yur Sitesi www.websube.com
Sanal Dünya Rehberi


OSAP Taşıt Tanıma Sistemi ve Shell TTS

 Firma Yetkilisi
Sercan Bahadır
 Firma Adresi
Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sok. Multinet Plaza No:12 Kat:1 Şişli - İstanbul / 34394
 Telefonlar
Tel 1: 444 22 95    Tel 2:    Cep:    Fax: 0212 356 21 00
 İl / İlçe
İSTANBUL / ŞİŞLİ
 Web / E-posta
http://www.osap.com.tr  /  info@osap.com.tr
 Firma Hakkında
Osap Ortak Satın Alma Platformu
Üyelerinin güçlerini birleştirerek satın alma konusunda maliyet avantajı yaratır ve satış organizasyonu ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında rekabet gücü sağlar. Alt yapısı 2002 yılında hazırlanmış, 2007 yılında kurulmuş ve 2008 yılında Anonim Şirket olmuştur. Bugün, 1000 özel sektör ve 17.000 İtkib üyesi adına satın alma yapmaktadır.
OSAP Türkiye`de devrim niteliğinde bir proje olup firmaların Ortak Satın Alma ve satışını yapan profesyonel ve geniş tabanlı bir satın alma ve satış platformudur.
OSAP üyesi olmak ücretsizdir, üyelik sözleşmesi hiçbir ücret ya da taahhüt içermez.

Ortak Hareket
Ortak Satın Alma şirketlerin ortak ihtiyaçlarını tek bir merkezde toplayarak edindiği montan ile pazarlıklar gerçekleştirerek maliyetleri azaltırken, kaliteyi artıran bir sistemdir. Ortak Satın Alma`nın firmalara getirdiği avantaj sadece fiyat olarak değil; Hizmet Kalitesi, Saygınlık ve Güç olarak gerçekleşir.
OSAP A.Ş. gücünü satın alma yaptığı firmalardan alır. Küçük ölçekli satın almaları büyük ölçekli satın almaya çevirerek yapmış olduğu pazarlıklar sonucu üyelerine çok avantajlı anlaşmalar sunar.
Ortak Satın Alma mantığı dünyada devletler tarafından da uygulanmaktadır. Çin ve Tayvan yurtdışından ithal edilen girdileri ortak alarak, maliyetleri çok ciddi oranlarda düşürmektedirler. Devletler dışında çok büyük gruplarda dünyada Ortak Satın Alma gerçekleştirerek maliyetlerini düşürmektedirler. Rakip firmalarda Ortak Satın Alma yapmaktadırlar. Bunların en çarpıcı örneği Amerikan Ford firması ile Fransız Renault firmasının maliyetlerini düşürmek için Ortak Satın Alma yapmasıdır.
Hizmetlerimiz

Özel Elektrik Anlaşması (Aksa Enerji):
OSAP; üyeleri için yıllık 400.000.000 $ `lık dev bir anlaşma imzalamıştır. Aylık elektrik faturası ortalama 800 TL ve üzeri olan Osap üyeleri özel elektrik anlaşmasıyla elektrik faturalarında %30 `a varan indirimlerden faydalanabilecekler.

Shell TTS ve Akaryakıt Anlaşması
OSAP; üyelerinin önemli ve stratejik tedarik kalemlerinden biri olan akaryakıt giderlerini Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile kontrol altına alabilmeleri ve filo yönetimi gerçekleştirebilmeleri amacıyla SHELL firması ile çok avantajlı bir anlaşma sağlamıştır. Akaryakıt anlaşmamızdan faydalanmak isteyen üyelerimizin OSAP EOS(Elektronik Ortak Satın Alma) sistemine kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmaları; SHELL ile ilgili bölüme başvuru gerçekleştirmeleri yeterlidir.

GOLDSİT Ofis Mobilyası Anlaşması
Sektöre 1993 yılında ofis koltukları üretimi ile adım atan GOLDSİT, bu gün 22.000m2’ si kapalı alan olmak üzere toplam 35.000m2’ lik üretim tesislerinde, 300’ ü aşkın çalışanı ile Türkiye’ nin öncü ofis mobilya üreticilerindendir. Sektörde sağlamlık ve kalite algısı ile birlikte anılan GOLDSİT, ürün kalitesi, sürekli yenilenen koleksiyonları, projelendirme hizmetleri, yaygın dağıtım ağı ve satış sonrası hizmet etkiliği ile ofis mobilyaları sektörünün en önemli oyuncuları arasından sıyrılmaktadır. Bu özelikleri ile uluslar arası pazarda da dikkatleri üzerine çekmiş, birkaç yıllık kısa bir süre içerisinde 29 ülkede temsilcilikler oluşturmuştur.

Uluslararası Kargo(FedEx)
Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en iyi çözümü sunmak için teslimat seçeneklerimiz kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına, havaalanından havaalanına veya havaalanından kapıya olarak düzenlenebilir. FedEx Express`in size özel sunduğu hizmetlerden yararlanın, kafanız rahat etsin.

Otel Anlaşması (HRS)
OSAP üyelerinin otel rezervasyonlarını daha kolay ve daha ekonomik hale getirmek amacı ile HRS (Hotel Reservation Service) ile anlaşma imzalamıştır. Anlaşma kapsamında OSAP üyeleri dünya çapında 250.000`den fazla otelde özel fiyatlarla rezervasyon yaptırabilecekler.

Ülke içi Kargo (UPS)
OSAP; yurt içi kargo taşımacılığı tedarikçisi olarak UPS ile anlaşmıştır. Üyelerine yurt içi kargo taşımacılığı konusunda hizmet verecek tedarikçi seçimi için yoğun çalışma ve görüşmeler gerçekleştiren OSAP ekibi sonuç olarak; kaliteli hizmeti,maliyet avantajı ile birlikte sunan bir anlaşma gerçekleştirmiştir.

Damla İçme Suyu
OSAP Üyeleri için yapılan anlaşma çerçevesinde Damla Su tüm lokasyanlarda OSAP Üyeleri’nin her 30 damacana kullanımına 1 adet gelecek şekilde su sebillerini üye firmaya emanet olarak teslim ve temin edecek ve şehir merkezlerinde bulunan lokasyonlarda dispanser bakımlarını 6 ayda bir kez yetkili servis personeli tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.
Uydutek Araç Takip Anlaşması
Yüksek fiyatlarla kullanılan araç takip cihazı OSAP üyelerine özel indirimler ile artık daha uygun fiyatlara üstelik her yerde uygulanan Aylık Server Izleme Bedeli, Aylık DATA ( GPRS ) Bedeli ve Montaj Bedeli olmadan bir paket halinde sunuluyor. Bunun yanı sıra OSAP ile araç takip cihazının garanti süresini 2 yıldan 3 yıla çıkarılmış ve 36 ay boyunca DATA (GPRS) ücretini + 36 Aylık Server Izleme bedeli ve Montaj bedeli anlaşmaya dahil edilmiştir. Bu özellikleri ile Araç Takip Anlaşması üyelerimize Türkiye`nin en yaygın hizmet ağı ile hizmet verecek Turpak Firmasının Uydutek Markası ile sunulmuştur.

Kırtasiye Anlaşması (Office 1 Superstore)
Office 1 Superstore ile gerçekleştirilen anlaşma sonucu kırtasiye malzemesi alımlarınızda OSAP üyelerine özel avantajlar ve indirimler sağlamaktadır.
OSAP ve Office 1 Superstore, işbirliği sonucunda kırtasiye malzemeleri alımlarında %50`ye varan indirim sağlamaktadır.
İnsan Kaynakları Portalı (Yenibiriscom)
OSAP;üyelerinin İnsan Kaynakları portalı konusunda ihtiyaçlarını belirlemiş; sektörünün önde gelen markaları arasında bulunan YENİBİRİŞ.COM ile anlaşma sağlamıştır. OSAP ekibi; kaliteli hizmeti,maliyet avantajıyla sunan tedarikçisi ile İK Portalı anlaşmalarını üyelerinin kullanımına sunmaktadır.
Tubidak Pardus İşletim Sistemi Anlaşması
OSAP; üyelerinin yazılım ve işletim sistemi maliyetlerini düşürecek veya ortadan kaldıracak bir iş birliğine imza attı.Pardus, TUBİTAK UEKAE bünyesinde geliştirilmekte olan Linux temelli,özgür yazılım lisanslı bir ulusal işletim sistemidir.Pardus,bilişim okur-yazarlığına sahip bilgisayar kullanıcılarının temel masaüstü ihtiyaçlarını tümüyle karşılayacak şekilde internet araçları,ofis seti,çoklu ortam oynatıcı ve düzenleyiciler,oyunlar ve diğer pek çok yazılım ile tek bir CD`de gelir,hızla yüklenip,kolayca kullanılabilir.Pardus Türkçe`yi tam ve düzgün destekler,Türkçe dışında 11 dünya dilinde kurulur ve 60`ın üzerinde dilde çalışır.Pardus,dünyaya yayılmış yüz binlerce bireysel kullanıcı yanında pek çok kamu kuruluşu,sivil toplum örgütü,üniversite ve özel şirket tarafından da kullanılmaktadır.

 Diğer Bilgiler
Kayıt Tarihi: 08.04.2013 /10:30:29
Bu sayfa 1429 kez gösterildi.
 İlgili Bağlantılar
osap sistemi taşıt tts ve
shell tanıma
Hakbil Bilgi Kaynağı