Yur Sitesi www.websube.com
Sanal Dünya Rehberi


Manisa Grup Temizlik

 Firma Yetkilisi
şahin gözükara
 Firma Adresi
yarhasanlar mah kültür sitesi c/146
 Telefonlar
Tel 1: 2362330899    Tel 2:    Cep: 5325853238    Fax: 2362330899
 İl / İlçe
MANİSA / MERKEZ
 Web / E-posta
http://www.manisatemizlik.com  /  info@manisatemizlik.com
 Firma Hakkında
Manisa temizlik şirketi 2008 dan beri sizlere temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik şirketiniz olarak yıllardır kaliteden ödün vermeden ev temizliği ,ofis temizligi ,inşaat sonrası temizlik gibi birçok temizlik hizmetinde sizlerle birlikte olduk. Sizlerin bize duyduğunuz güvene layık olmaya çalışmaktayız.
Temizlik firması olarak temizlik elemanlarımız taşeron değildir ;özel eğitimden geçen temizlik elemanlarımız insan ilişkileri , temizlenecek alanlara göre kullanılabilecek iş gücü ve temizlik maliyetini eş güdüm içinde düzenleyecek özel temizlik ve hijyen derslerini periyodik olarak almaktadır. Temizlik elemanlarımız temizlik şirketimize yakışır şekilde yetiştikten sonra temizlik hizmetine verilmektedir.
Ofisler,ofis binaları ofis hanları vb. gibi ofis temizliği gerektiren merkezler-de size ekonomik fiyatlarla temizlik hizmeti vermekteyiz.Manisa Temizlik şirketi olarak ofis temizlik hizmetimiz garantilidir.
inşaat sonrası temizlik hizmetimizle sizin yanınızda temizlik hizmetimizde temizleyeceğimiz alan garantilidir. mermerler doğramalar vb gibi hassa yüzeyler özel temizlik makinalarıyla temizlenir.Sizlere daha ekonomik olarak yansıtan inşaat sonrası temizlik hizmeti için vasıfsız elemanlarla gireceğiniz risk sona iner.

 Diğer Bilgiler
Kayıt Tarihi: 17.06.2011 /13:57:47
Bu sayfa 2115 kez gösterildi.
 İlgili Bağlantılar
manisa temizlik
Hakbil Bilgi Kaynağı